Search
Add bug

Սոսեի-Գալուստ Գյուլբենկյանի-Ջեյմս Բրայսի խաչմերուկում հարկավոր են ճանապարհային նշաններ

Category: Transport
Address: 1 Gyulbenkyan St, Yerevan 0019, Armenia
Status: Forwarded to the municipality
Date: May 10, 2019 | 9 day(s) passed

Images

Supporters :
0

Bug comments - 2

Bug status was changed from "New" to "Forwarded to the administrative district"

CityBugs Administrator

Շնորհակալություն: Առաջարկի նպատակահարմարությունը կուսումնասիրվի և կքննարկվի համապատասխան բաժնի պատասխանատուների կողմից:

May 13, 2019 17:50

Bug status was changed from "Forwarded to the administrative district" to "Forwarded to the municipality"

CityBugs Administrator

Արաբկիր վարչական շրջանից տեղեկացնում են, որ ուղարկվել է գրություն Երևանի քաղաքապետարանի աշխատակազմի տրանսպորտի վարչություն՝ խնդիրն ուսումնասիրելու նպատակով:

May 14, 2019 16:53

If you want to comment or like this bug join CityBugs right now!