Search
Add bug

Արդեն 3 ամիս է ճանապարհածածկի տակից ջուր է հոսում: Վեոլիյա ջուրը հրաժարվում է վերացնել վթարը ասելով, որ դա իրենց խնդիրը չէ այլ քաղաքապետարանինն է:

Category: Utility services
Address: Armenia, Yerevan, Arabkir, 23 Aygedzor Street
Status: New
Date: November 09, 2021 | 25 day(s) passed

Images

Supporters :
0