Search
Add bug

Հանրապետության հրապարակի լուսացույցները և հետիոտնային անցումներն առաջարկում եմ կազմակերպել կանչի կոճակի միջոցով, ինչպես արվում է քաղաքում վերջերս

Category: Transport
Address: Վազգեն Սարգսյան փողոց, Երևան, Հայաստան
Status: Forwarded to the Road Police
Date: January 24, 2019 | 88 day(s) passed

Images

Supporters :
4

Bug comments - 2

Arthur Ter-Grigoryan

.

January 24, 2019 18:41

Bug status was changed from "New" to "Forwarded to the Road Police"

CityBugs Administrator

Փոխացնվել է Ճանապարհային Ոստիկանություն:

February 15, 2019 13:25

If you want to comment or like this bug join CityBugs right now!