Search
Add bug

Կան շների ոհմակներ, երբեմն հարձակվում են մարդկանց վրա

Category: Other
Address: 14 Նիկողայոս Տիգրանյան փողոց, Երևան 0014, Հայաստան
Status: In progress
Date: August 15, 2019 | 122 day(s) passed

Images

Supporters :
1

Bug comments - 2

Bug status was changed from "New" to "Forwarded to the administrative district"

CityBugs Administrator

Փոխանցվեց Արաբկիր վարչական շրջան:

August 19, 2019 17:19

Bug status was changed from "Forwarded to the administrative district" to "In progress"

CityBugs Administrator

Հարգելի Խաչատուր, Արաբկիր վարչական շրջանից հորդորում են դիմել մասնագիտացված կազմակրպությանը՝ իրենք հավաքում, տեղափոխում, վնասազերծում են և վերադարձնում կենդանիներին նույն վայրերը: Գործընթացն անցած շների վրա տարբերանշաններ կան: Եթե այս առանձնյակները մշակված կենդանիներ չեն՝ ահազանգեք նշված կենտրոնին. - Ֆեյսբուք: http://bit.ly/30tPdCt
- հեռախոսահամար. +374 11 514539: Խնդրում ենք տեղեկացնել խնդրի ընթացքի մասին: Շնորհակալ ենք Ձեզ, որ դարձնում եք մեր քաղաքն ավելի լավ տեղ՝ ապրելու համար:

August 20, 2019 16:45

If you want to comment or like this bug join CityBugs right now!