Search
Add bug

Տարիք ունեցող ջրափոսեր

Category: Other
Address: 6, Երևան 0054, Հայաստան
Status: Solved
Date: June 10, 2019 | 101 day(s) passed

Images

Supporters :
0

Bug comments - 5

Bug status was changed from "New" to "Forwarded to the administrative district"

CityBugs Administrator

Փոխանցված է Դավթաշեն վարչական շրջան:

June 12, 2019 20:10

Bug status was changed from "Forwarded to the administrative district" to "In progress"

CityBugs Administrator

Տեղեկացնում ենք, որ Դավթաշեն վարչական շրջանում մեկնարկել են ասֆալտ-բետոնե ծածկույթի վերանորոգման աշխատանքները, նշված հասցեն ընդգրկված է բակային տարածքների ասֆալտապատման ծրագրում:

June 13, 2019 17:35

Grigor Hakobyan

Խնդիրը լուծված է, շնորհակալություն

August 07, 2019 17:41

Grigor Hakobyan

Սա էլ լուսանկարը )

August 08, 2019 20:08

Bug status was changed from "In progress" to "Solved"

CityBugs Administrator

Հարգելի Գրիգոր, շնորհակալություն Ձեզ, որ դարձնում եք մեր քաղաքն ավելի լավ տեղ՝ ապրելու համար :)

August 16, 2019 14:39

If you want to comment or like this bug join CityBugs right now!