Search
Add bug

Մեծ հովացուցիչ մայթի վրա

Category: Utility services
Address: Davtashen 4-rd Block, Yerevan 0054, 0054, Հայաստան
Status: In progress
Date: May 11, 2019 | 502 day(s) passed

Images

Supporters :
2
  • Created bugs: 7
View profile

Bug comments - 5

T i k o

չգիտեմ ինչա փչում ու որտեղից բայց ուժեղ շիթով փչումա անցորդների վրա

May 13, 2019 19:29

Armen Gevorgyan

ու ընդհանրապես էտ խանութը միհատ մեծ աղբի կույտա

September 05, 2019 13:00

Bug status was changed from "New" to "Forwarded to the administrative district"

CityBugs Administrator

Փոխանցվեց Դավթաշեն վարչական շրջան:

November 08, 2019 17:50

Bug status was changed from "Forwarded to the administrative district" to "In progress"

CityBugs Administrator

Դավթաշեն վարչական շրջանի ղեկավարի աշխատակազմի առևտրի, սպասարկումների և գովազդի բաժնի աշխատակիցների կողմից կատարվել է տեղատեսություն, որի արդյունքում զրուցել են տնօրինության հետ խնդիրը կարգավորելու նպատակով:

November 11, 2019 17:58

T i k o

Կարգավիճակ` Լուծման ընթացքում է Ամսաթիվ` Մայիսի 11, 2019 | Անցել է 288 օր ------------> 288 օր Լուծման ընթացքում է

February 23, 2020 17:28

If you want to comment or like this bug join CityBugs right now!