Search
Add bug

Հետիոտնային անցման նշանը պետք է լինի զեբրայից անմիջապես առաջ ոչ թե մի քանի մետր հետո: Մարդու քայլելու ուղղությունն էլ պետք է լինի դեպի փողոց ոչ թե Քանաքեռ:

Category: Transport
Address: 1 Tbilisyan Hwy, Yerevan, Armenia
Status: Forwarded to the Road Police
Date: February 13, 2019 | 653 day(s) passed

Images

Supporters :
0