Search
Add bug

Վերականգնել Գյումրու տրոլեյբուսը, որը չէր գործում 2005թ-ից։ Նորոգել կոնտակտային ցանցը, ձեռք բերել տրոլեյբուսներ։ Սա կօգնի մարզերի համաչափ զարգացմանը։

Category: Transport
Address: 30/1 Vazgen Sargsyan Street, Գյումրի 3101, Հայաստան
Status: New
Date: May 15, 2021 | 570 day(s) passed

Images

Supporters :
1
A A
  • Created bugs: 18
View profile

Bug comments - 0

If you want to comment or like this bug join CityBugs right now!

From same user