Search
Add bug

Վերականգնել Երևանի տրամվայը, որը չէր գործում 2004-ից։ Վերականգնել գծերը և ձեռք բերել 71-931 «Витязь» կամ համարժեք տրամվայի վագոններ

Category: Transport
Address: Metsarents str., Երևան, Հայաստան
Status: New
Date: May 10, 2021 | 575 day(s) passed

Images

Supporters :
1
A A
  • Created bugs: 18
View profile

Bug comments - 0

If you want to comment or like this bug join CityBugs right now!

From same user