Search
Add bug

Լուսացույցի վայրկյանաչափը սխալ է աշխատում մարդկանց մոլորության մեջ է գցում:

Category: Transport
Address: 4 Northern Ave, Yerevan 0001, Armenia
Status: New
Date: July 09, 2019 | 106 day(s) passed

Images

Supporters :
0

Bug comments - 2

Vardan Mnatsakanyan

Խնդիրը լուծվեց:

July 11, 2019 23:28

Vardan Mnatsakanyan

Խնդիրը մնում է դեռևս:

July 15, 2019 18:32

If you want to comment or like this bug join CityBugs right now!

From same user