Search
Add bug

Արժանապատիվ չի մարդկանց սենց թողնել փողոցի վիա տրանսպորտի սպասելով, պետքա վերացնել էս անհասկանալի կրպակները ու սարքել նորմալ կանգառ !!!

Category: Transport
Address: 52/1 Sebastia St, Yerevan, Armenia
Status: In process
Date: May 10, 2019 | 10 day(s) passed

Images

Supporters :
0

Bug comments - 2

Bug status was changed from "New" to "Forwarded to the administrative district"

CityBugs Administrator

Ուղարկվել է Մալաթիա-Սեբաստիա վարչական շրջան:

May 13, 2019 16:45

Bug status was changed from "Forwarded to the administrative district" to "In process"

CityBugs Administrator

Րաֆֆու փողոցում կանգառ կառուցելու համար Մալաթիա-Սեբաստիա վարչական շրջանի աշխատակազմը միջնորդությամբ կդիմի Երևանի քաղաքապետարանի տրանսպորտի վարչություն` հարցին լուծում տալու համար:

May 14, 2019 11:23

If you want to comment or like this bug join CityBugs right now!