Search
Add bug

Պռագայի այգու ու Նաիրի Զարյան 74 շենքերի հատվածն է: Էս հատվածում հատվում են մի քանի փողոցներ, չկա որևիցե կարգավորում, լուսացույց ու համապատասխան նշաններով կահավորում ա անհրաժեշտ, ով ոնց ուզում մտնում ա էս պահին, շատ տհաճ տեղ ա:

Category: Transport
Address: Armenia, Yerevan, 54v Komitas Avenue
Status: Forwarded to the municipality
Date: March 12, 2019 | 10 day(s) passed

Images

Supporters :
0

Bug comments - 1

Bug status was changed from "New" to "Forwarded to the municipality"

CityBugs Administrator

Արաբկիր վարչական շրջան. «Շնորհակալ ենք վարչական շրջանի նկատմամբ Ձեր հոգատարության համար։ Ձեր կողմից բարձրաձայնված խնդրի վերաբերյալ գրություն է ուղարկվել ՃՈ։ Սպասենք հարցի դրական լուծման»։

March 21, 2019 20:42

If you want to comment or like this bug join CityBugs right now!

From same user