Search
Add bug

Դիտահորի կողքը քանդվել է և առաջացնում է վթարային իրավիճակ մեքենաների համար

Category: Transport
Address: 37 Գայի պողոտա, Երևան 0076, Հայաստան
Status: In progress
Date: March 06, 2019 | 527 day(s) passed

Images

Supporters :
1

Bug comments - 2

Bug status was changed from "New" to "In progress"

CityBugs Administrator

Երևանի քաղաքապետարանից տեղեկացնում են, որ խնդրից տեղյակ են և այն լուծվում է:

March 12, 2019 15:19

Vahe Anakhasyan

լուծված է . շնորհակալ եմ խնդրին արագ արձագանքելու համար

March 18, 2019 10:07

If you want to comment or like this bug join CityBugs right now!

From same user