Search
Add bug

Հարկավոր է լցնել խորը փոսը ։ Որը առաջացնում է դժվարություն և անհարմարութբուն տվյալ հատվածը անցնելու համար ։

Category: Transport
Address: 10 General Babayan St, Yerevan, Armenia
Status: In progress
Date: March 04, 2019 | 1930 day(s) passed

Images

Supporters :
1

Bug comments - 2

Bug status was changed from "New" to "In progress"

CityBugs Administrator

Արաբկիր վարչական շրջանից տեղեկացնում են, որ փոսալցման աշխատանքներն արդեն իսկ պլանավորված են և կիրականացվեն առաջիկա օրերին։

March 06, 2019 16:48

Լևոն Իսաջանյան

Լցրածա

March 12, 2019 08:19

If you want to comment or like this bug join CityBugs right now!