Search
Add bug

Մեքենաների համար հարկավոր է լուսաֆոր, քանի որ մարդկանց համար թե երբ է վառվում անցումի կանաչը չի երևում վարորդին։

Category: Transport
Address: 9 Ագաթանգեղոսի փողոց, Երևան, Հայաստան
Status: Forwarded to the Road Police
Date: February 04, 2019 | 198 day(s) passed

Images

Supporters :
4

Bug comments - 2

Bug status was changed from "New" to "Forwarded to the Road Police"

CityBugs Administrator

Փոխացնվել է Ճանապարհային Ոստիկանություն:

February 15, 2019 14:13

Hrant Avetisyan

Վարորդը չի տեսնում կանաչ լույսը և վտանգում է հետիոտնի կյանքը

February 25, 2019 17:30

If you want to comment or like this bug join CityBugs right now!