Search
Add bug

«Անտեսանելի T-ձև խաչմերուկ» • Տեսանելիությունը բացակայում է! • Հետիոտնի համար նախատեսված ուղում կանգնում են մեքենաներ (կարմիր-ով նշված հատված): • Դպրոց հաճախող երեխաների համար շատ վտանգավոր է: • Վտանգավոր հատված, որտեղ մի կողմից եկող մեքենան չի կարողանում տեսնել մյուս կողմից եկող մեքենային։ • Այստեղ եղել են բազում ավտովթարներ ու մինչ օրս էլ լինում են վթարներ: • Միակ լուծումը դա կոնուսաձև հայելու տեղադրումն ու մայթեզրները մեքենաների կայանման արգելող նշանի տեղադրումն է:

Category: Transport
Address: Армения, Yerevan, Nor-Nork, 5 Marr Street
Status: New
Date: January 23, 2020 | 73 day(s) passed

Images

Supporters :
2

Bug comments - 0

If you want to comment or like this bug join CityBugs right now!

From same user