Search
Add bug

Բարև Ձեզ, արդեն մի քանի օր է Աղբյուր Սերոբ փողոցում գետնին ընկած է սատկած կատու։ Առանց այդ էլ այս փողոցը գրեթե չի մաքրվում։ Դա մանկապարտեզ տանող ճանապարհ է և մոտ 100 երեխա օրվա մեջ գոնե 2 անգամ անցնում է։

Category: Other
Address: Армения, Yerevan, Arabkir, 11 Aghbyur Serob Street
Status: Solved
Date: November 27, 2019 | 19 day(s) passed

Images

Supporters :
0

Bug comments - 2

Bug status was changed from "New" to "Forwarded to the administrative district"

CityBugs Administrator

Փոխանցվեց Արաբկիր վարչական շրջան:

December 04, 2019 15:54

Bug status was changed from "Forwarded to the administrative district" to "Solved"

CityBugs Administrator

Բարև Ձեզ հարգելի Մանե: Մեզ հայտնել են, որ խնդիրը վերացված է: Խնդրում ենք հաստատել:

December 05, 2019 18:06

If you want to comment or like this bug join CityBugs right now!

From same user