Search
Add bug

Մարդկանց համար պետքա սարքել նորմալ կանգառ, արժանապատիվ...

Category: Transport
Address: 20 Բագրատունյաց, Երևան 0046, Հայաստան
Status: Forwarded to the municipality
Date: November 07, 2019 | 246 day(s) passed

Images

Supporters :
0

Bug comments - 1

Bug status was changed from "New" to "Forwarded to the municipality"

Shengavit Administrative District

Տեղեկացնում ենք, որ Բագրատունյաց փողոցի հ․20 շենքի հարակից տարածքում կանգառասրահ տեղադրելու հնարավորությունը քննարկելու համար միջնորդություն է ներկայացվել Երևանի քաղաքապետարանի աշխատակազմի տրանսպորտի վարչությանը։

November 19, 2019 09:51

If you want to comment or like this bug join CityBugs right now!

From same user