Search
Add bug

Առաջարկում եմ այստեղից վերացնել մեքենաների կայանման համար նախատեսված գծերը եւ արգելել այստեղ մեքենաների կայանումը, քանի որ այս հատվածում կանգնած մեքենաները խոչընդոտ են ստեղծում հետիոտների համար եւ հետիոտները ստիպված մեքենաներին շրջանցում են փողոցով։

Category: Transport
Address: 87 Ազատամարտիկների պողոտա, Երևան, Հայաստան
Status: Forwarded to the administrative district
Date: November 01, 2019 | 13 day(s) passed

Images

Supporters :
0
  • Created bugs: 16
View profile

Bug comments - 2

Bug status was changed from "New" to "Forwarded to the administrative district"

CityBugs Administrator

Փոխանցվեց Էրեբունի վարչական շրջան:

November 01, 2019 20:43

CityBugs Administrator

Էրեբունի վարչական շրջանից հայտնեցին, որ առաջարկն ընդունվել է ի գիտություն և մասնագետները կփորձեն այն ներառել առաջիկա ծրագրերում:

November 04, 2019 22:23

If you want to comment or like this bug join CityBugs right now!