Search
Add bug

Աղբամանները եվ աղբը խոչընդոտ են հանդիսանում բնակիչների անց ու դարցին: Աղբի միջոցով պետք է քայլել որ բակ մտնել: Խնդրում եմ տեղափոխել աղբամանները հարակից ռեստորանների եվ Պարմա սուպերմարկետի մոտակայք: Հասցե՝ Հին երեվանցու 2

Category: Social welfare
Address: Armenia, Yerevan, Hin Yerevantsu street
Status: Solved
Date: September 03, 2019 | 45 day(s) passed

Images

Supporters :
1

Bug comments - 2

Tsoline Avedisian

Աղբարկղերը տեղափոխելու բազմաթիվ դիմումներից հետո մենք ՝ որպես հարևաններ, այս հարցը վերցրեցինք մեր ձեռքերի մեջ և ինքներս տեղափոխեցինք աղբամանները: Մենք այլևս կարիք չունենք ձեր օգնության CityBugs, շնորհակալություն `չօգնելու համար:

September 04, 2019 19:08

Bug status was changed from "New" to "Solved"

CityBugs Administrator

Հարգելի Ցոլինե, ցանկանում ենք հիշեցնել, որ մենք հանդիսանում ենք միայն միջնորդ՝ այս դեպքում Ձեր և Կենտրոն վարչական շրջանի միջև: Ձեր նախորդ bug-ը փոխանցվել էր և ընթացք էր ստացել: Վարչական շրջանից մինչ այս պահն արձագանք չունենք: Ցավում ենք, որ չկարողացանք Ձեզ օգտակար լինել:

September 17, 2019 16:17

If you want to comment or like this bug join CityBugs right now!