Search
Add bug

Տիգրան Պետրոսյան փողոց ամենորյա խցանումների պատճառը Սիթի ներքև կանգառի և առանց լուսաֆորով կարգավորվող հետիոտնի անցումի իրար կողք լինելն է առաջարկում է կանգառը տեղափոխել քիչ ներքև իսկ անցումը դարձնել լուսաֆորով կարգավորվող

Category: Transport
Address: Армения,Yerevan,25 Aghababyan Street
Status: Solved
Date: January 08, 2019 | 225 day(s) passed

Images

Supporters :
2

Bug comments - 2

Bug status was changed from "New" to "Forwarded to the Road Police"

CityBugs Administrator

Փոխացնվել է Ճանապարհային Ոստիկանություն:

February 15, 2019 13:14

Bug status was changed from "Forwarded to the Road Police" to "Solved"

CityBugs Administrator

Հեղինակի խնդրանքով բագը փակվում է:

June 26, 2019 18:53

If you want to comment or like this bug join CityBugs right now!